Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A
Piknik nad jeziorem Miedwie
W naszej szkole od września br. rozpoczęła naukę kolejna klasa teatralno-dziennikarska. Grupa licząca 23 osoby na razie integruje się poprzez zabawę, poznaje tajniki sztuki teatralnej i powoli przygotowuje do pracy w redakcji gazetki „Sztubak”. W sobotę 8 października rodzice wspólnie z wychowawczynią zorganizowali jesienny piknik nad jeziorem Miedwie. Uczniowie pracując w grupach, wędrowali po pięknej promenadzie, ćwiczyli umiejętność gromadzenia informacji i obserwacji otoczenia. Mieli za zadanie m.in. dowiedzieć się, jakie ryby żyją w Miedwiu, podać przykłady typowej dla tego terenu roślinności czy wymienić obiekty służące użytkownikom promenady. Był też czas na zabawę i poczęstunek na świeżym powietrzu.

100 5674

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.