baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Uroczysty apel klas I-VII

z okazji zakończenia roku szkolnego 2023/2024

    21 czerwca 2024r. zabrzmiał ostatni dzwonek w naszej szkole. Zakończył się rok szkolny i rozpoczęły się wakacje. Z tej okazji, o godz. 9.00. odbył się uroczysty apel dla dzieci z klas I-VII. Pani wicedyrektor Małgorzata Lewandowska odczytała list od Pani Dyrektor Anny Kurcab-Kościańskiej oraz złożyła zgromadzonym uczniom, rodzicom i nauczycielom życzenia bezpiecznych i słonecznych wakacji. Część artystyczną przygotowali uczniowie z klas I a i IV a z wychowawczyniami: K. Przybylską, A. Wróblewską, A. Grochowską oraz J. Łyko. Wspólnie zaśpiewaliśmy piosenkę pt. „Nasza szkoła” oraz oglądaliśmy prezentację multimedialną pt. „Działo się”.
Na zakończenie uroczystego spotkania dzieci z klasy I a pięknie zatańczyły.
Życzymy bezpiecznego i słonecznego letniego wypoczynku!

Materiał nadesłały: p. Joanna Łyko i p. Anna Wróblewska

zakon roku szk kl1 7 2024

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii

Istota wspomnień polega na tym, że nic nie przemija”.
Powspominajmy wszystkie cudowne chwile, które przeżyliśmy w minionym roku szkolnym. Oj działo się, działo…

Zapraszamy do obejrzenia filmu