Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Bezpiecznie na przejeździe kolejowym

W dniu 08.06.2016 roku w Szkole Podstawowej nr 2  Z Oddziałami Integracyjnymi odbyła się prelekcja dla klas pierwszych na temat „Bezpiecznie na przejeździe kolejowym”.  Prelekcję prowadziła pani Barbara Kawka oraz pani  Edyta Damas. Dzieci oglądały film przedstawiający niebezpieczne sytuacje na przejeździe kolejowym. Nauczyły się podstawowych zasad prawidłowego zachowania się na przejeździe. Uczniowie brali udział w konkursach i zabawach.  Na koniec prelekcji wychowankowie dostali upominki: książeczki i długopisy.

 bezp przejazd kol prelekcja2016

 Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii.