Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Łączy nas sport

10.06.2016 r. w naszej szkole w ramach Dni Sportu odbył się Szkolny Konkurs Wiedzy o Zdrowiu dla uczniów o SPE, konkursowi towarzyszyły też gry i zabawy ruchowe pod hasłem „ŁĄCZY NAS SPORT”.
Tego dnia uczniowie obejrzeli prezentacje dotyczącą zdrowego żywienia przygotowana przez panią Marzenę Pardel, następnie wzięli udział w konkursie wiedzy o zdrowiu przygotowanym przez panią Beatę Żych. Po tej części uczniowie wraz z opiekunami wzięli udział w grach i zabawach ruchowych przygotowanych przez panie: Annę Wróblewską oraz Elżbietę Rudzik. Kiedy emocje po rywalizacji sportowej opadły uczniowie powrócili do sali 4a, gdzie czekały na nich kolejne atrakcje przygotowane przez panie: Jowitę Sokołowska i Monikę Szyszkę. Były to zadania podczas których, badaniu poddane zostały narządy zmysłu: dotyk i węch. Po rozegraniu wszystkich dyscyplin uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, słodycze oraz wraz z wychowawcami udali się na deser truskawkowy do sali 1a.

Wyniki Szkolnego Konkursu Wiedzy o Zdrowiu:
I. miejsce: Damian Andruszkiewicz klasa I i
II. miejsce: Krystian Jurkiewicz klasa IG
III. miejsce: Mikołaj Wasiuczyński klasa IH, Damian Polański klasa IG

Dokumentację fotograficzną prowadziły panie: Anna Wróblewska i Anna Okolus-Furtak.

konkurs dla uczniow o SPE2016

 Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii.