Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Wycieczka Integracyjna do Słodkówka 14.09.2016r.

W piękny wrześniowy dzień uczniowie klas pierwszych Ig, Ih oraz Ii gimnazjum, zamiast siedzieć w szkolnych ławach, wybrali się wraz z wychowawcami na pierwszą w tym roku szkolnym wycieczkę, która miała charakter integracyjny. Uczestniczyło w niej 54 uczniów.
Las, świeże powietrze oraz ogrom atrakcji, takich jak przejazd bryczką, jazda konno, dyskoteka w stodole, gry i zabawy na świeżym powietrzu z animatorem oraz poczęstunek zaoferowała nam Agroturystyka w Słodkówku.
To tutaj nasi podopieczni, wędrowali po lesie, przypominali sobie nazwy drzew, mieli okazję zaobserwować różnice w wyglądzie lasu sosnowego i liściastego, obejrzeć stary dąb, wypatrzeć ciekawe miejsca i podziwiać piękno polskiej natury.
Na koniec, w bezpiecznym i spokojnym miejscu urządzono ognisko z pieczeniem pysznych kiełbasek. Na placu zabaw uczniowie mieli również okazję spożytkować swą niewyczerpaną energię.

zdj3

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii.