Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

"Było rodzinnie" 

W dniu 17 września  w naszej szkole odbył się „FESTYN RODZINNY”. Był to dzień poświęcony wszystkim mieszkańcom osiedla Zachód i nie tylko. Na przybyłych czekały liczne atrakcje, między innymi Loteria Fantowa, w której główną wygraną był rower górski, liczne konkurencje rodzinne i sportowe. Na spragnionych orzeźwienia  czekały stoiska ze świeżymi sokami, napojami, kawą i herbatą, którą można było sobie osłodzić zajadając się przepysznymi ciastami. Natomiast na przeciwników słodkości czekał gorący grill, grochówka, przepyszne pierogi oraz „pajda chleba ze smalcem”.  Nie mogło zabraknąć również przeróżnych występów tanecznych, które urozmaicały  festyn, między innymi grupy „save the beat”, „prestige” oraz „alfa astra”, do których uczęszczają  uczniowie naszej szkoły. Była to okazja do zaprezentowania swoich umiejętności najbliższym. Dużym zaciekawieniem cieszyły się  pokazy najwierniejszych przyjaciół człowieka – piesków.  W holu szkoły można było spróbować swoich umiejętności  manualnych przy stoisku z origami,  pomalować twarz, paznokcie jak również zrobić sobie wystrzałową fryzurę, a także zmierzyć poziom cukru i ciśnienie. Swoją gościnnością zaszczyciło nas stowarzyszenie „SERCE DZIECIOM”, które zachęcało do wspólnej zabawy, jak również udzielało za pomocą wykwalifikowanych fachowców – psychologa, logopedy, surdopedagoga i tyflopedagoga – specjalistycznych porad. Milusińscy mogli poskakać na dmuchańcach. Oczywiście nie mogło zabraknąć przedstawicieli Policji i Straży Pożarnej. Można było spróbować swoich sił tańcząc zumbę, pobudzić zmysły słuchu  biorąc udział w zabawach muzycznych. Podsumowując można rzec: NIGDZIE INDZIEJ  TYLKO U NAS, MOŻNA ZAPOMNIEĆ CHOĆ NA CHWILĘ  O TROSKACH ŻYCIA CODZIENNEGO.

festyn rodzinny09 2016

 Zapraszamy do obejrzenia naszych zdjęć w galerii.