Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Uroczyste pasownie uczniów klas pierwszych szkoły podstawowej

Jeden z ważnych momentów w życiu naszej szkoły już za nami. 13 października 2016 r. 58 uczniów klas pierwszych złożyło uroczyste ślubowanie na kronikę szkoły i zostało przyjętych do braci uczniowskiej. Kilka ciepłych i ważnych słów do uczniów i rodziców skierowała pani wicedyrektor Alicja Jurkiewicz. Aktu pasowania dokonała również pani wicedyrektor oraz wychowawczynie poszczególnych klas. Uroczystość uświetnił występ uczniów z kl. IIb i IIf.
Po zakończeniu części oficjalnej nastąpiła chwila dla „fotoreporterów”.

 pasowanie na ucz szk podst2016

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii