Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Otrzęsiny uczniów klas pierwszych gimnazjum

Dnia 13.10.2016 r. w naszej szkole uczniowie klas pierwszych Gimnazjum Integracyjnego przy wsparciu swoich wychowawców zostali „otrzęsieni z dziecinnej naiwności i włączeni zostali w poczet uczniów gimnazjum”.
Jednak zanim dokonał się akt ślubowania na pierwszaków czekały liczne konkurencje mające wykazać czy są oni należycie przygotowani do życia w społeczności szkolnej.
Tak więc odbyły się konkurencje wymagające sprytu, tężyzny fizycznej, błyskotliwego intelektu oraz talentów rozlicznych:
1) zbieranie piłeczek
2) picie mleka na czas
3) karmienie wychowawców
4) wykonanie portretów wychowawców metodą kolażu
5) wyścig z plecakami szkolnymi
6) taniec na materacu
7) master chef
8) mam talent.
Przy wsparciu swoich wychowawców pierwszoklasiści walczyli zaciekle o palmę pierwszeństwa oraz nagrodę, którą w tym roku był certyfikat wystawiony przez p. dyrektor Annę Kurcab-Kościańską zapewniający zwycięzcom zwolnienie z pytania i kartkówek w dniu 17.10.2016 r. Dzięki waleczności nagrodę zdobyła klasa Ih.
Po oficjalnym złożeniu ślubowania uczniowie otrzymali certyfikaty pamiątkowe, a następnie po poczęstunku odbyła się dyskoteka. Za przygotowanie otrzęsin odpowiedzialne były klasy IIg i IIi wraz z wychowawcami:p. Joanną Bochenek, p. Anną Wróblewską, p. Beatą Żych oraz p. Damianem Maćkowiakiem.

 pasowanie na ucz gim2016

 Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii