Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Szkolny wyjazd na Poznań Game Arena 2016

Już po raz czwarty organizowany był w naszej szkole wyjazd na PGA (Poznań Game Arena). Są to targi dla graczy, odbywające się corocznie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Obecne wydarzenie miało miejsce w dniach 21-23 października. Również i w tym roku, 21 października, na szkolną wycieczkę autokarową do Poznania, zabrali młodzież z kl. Ii, Ig oraz IIIi nauczyciele: p. Marcin Kolany i p. Bogdan Żych. Impreza jak co roku przyciągnęła wielu miłośników i fanów gier, nie tylko komputerowych ale także konsolowych. Podczas zwiedzania wielu stoisk, rozlokowanych w licznych halach, można było rozkoszować oczy najnowszymi produkcjami oraz podziwiać sprzęt, który swoją mocą przyprawiał o zawrót głowy. Była to również okazja do spotkania wielu ciekawych ludzi, związanych z branżą gier oraz wzięcia udziału w ciekawych konkursach z nagrodami. Oczywiście każdy mógł spróbować swoich sił, w wybranej przez siebie grze, sterując np. postaciami czy statkiem kosmicznym za pomocą klawiatury lub pada. Na targach nie zabrakło też wirtualnej rzeczywistości, w którą gracz mógł się "zanurzyć" po założeniu specjalnych okularów lub specjalnego hełmu. Spotkać można było również postacie ze swoich ulubionych gier. Nasi szkolni uczestnicy targów, oczarowani, trochę zmęczeni ale uśmiechnięci, wrócili do domów z głowami pełnymi wspaniałych przeżyć i niezapomnianych wrażeń.

 PGA 2016 zd1

 Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii