Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

"Bal Wszystkich Świętych"

27.10.16r. w naszej szkole odbył się „Bal Wszystkich Świętych”. Była to impreza dla wszystkich uczniów naszej szkoły. Uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum wzięli w niej czynny udział. Bal cieszył się dużym zainteresowaniem uczniów i rodziców. Młodsze dzieci przebrały się za postaci świętych i aniołów. Gimnazjaliści zaś inicjowali zaplanowane tańce integrujące, konkursy i zabawy. Atmosfera była iście niebiańska. Rodzice zaś zadbali o słodki poczęstunek dla wszystkich uczestników imprezy, przynosząc pyszne ciasta i ciasteczka. Za te zaangażowanie serdecznie dziękujemy.
Przez takie wydarzenia uświadamiamy sobie głębiej, że święci i błogosławieni żyją wśród nas. Ci zaś, którzy są już w niebie otaczają nas swoją opieką. Przez zabawę można poznać i naśladować tych, którzy pragnęli całym życiem świadczyć o miłości do Boga i bliźnich.
Wszystkim uczestniczącym w tym przedsięwzięciu dziękują katecheci: Krzysztof Kempiński – prowadzący bal, Teresa Kontek, Aleksandra Grabarz-Sączek i Urszula Nowysz.

Tekst nadesłała p. Aleksandra Grabarz-Sączek

bal wszystk swietych2016

 Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii