Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Narodowe Święto Niepodległości w ZSO

„Wolność to MY”- to hasło przewodnie apelu, który odbył sie dnia 09.11.2016r., z okazji 98 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, przygotowanego przez uczniów klas Ii i IIIh wraz z wychowawcami - U. Śmigielską, J. Sokołowską, K. Kaczmarczyk oraz M. Kolany.
11 listopada to dla nas Polaków dzień radości, ale też refleksji nad wydarzeniami sprzed 98 lat. Ten dzień, to symbol miłości do Ojczyzny, walki o wolność, symbol wiary i zwycięstwa. Niech nie będzie on dla nas tylko kolejnym świętem, kolejną kartką w kalendarzu oznaczoną czerwonym kolorem, dniem wolnym od szkoły i pracy. Pamiętajmy w tym dniu o tych, którzy przez ponad wiek nie porzucili wiary w odzyskanie wolności Polski.
Uczniowie naszej szkoły uczcili ten wyjątkowy dzień apelem oraz wspólnym śpiewaniem pieśni patriotycznych w czasie przerw. Przygotowano również animowane filmy, które pozwoliły przybliżyć wydarzenia z tamtego okresu.

 

Tekst nadesłała p. J. Sokołowska

swieto 11 listopada 2016

 Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii