Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy "W krainie bajek i baśni"

16 listopada 2016 r. uczniowie klas I gimnazjum uczestniczyli w konkursie zorganizowanym przez Zespół Szkół nr 5 w Stargardzie. Pani Basia Jasłowska oraz pani Dorota Zawadzińska stawiły się z reprezentacją uczniów: Darią Pęcherzewską, Kacprem Adamiszyn z klasy Ig, Alicją Doborek , Nikolą Winiarską z klasy I h oraz Aleksandrą Kondracką z klasy I i.
Celem konkursu była promocja czytelnictwa, sprawdzenie znajomości bajek i baśni, kształtowanie umiejętności przekazywania przez uczniów nabytych wiadomości w formie słownej i manualnej oraz integracja uczniów. Uczestnicy zmierzyli się z zadaniami pisemnymi, rozwiązywali rebusy, krzyżówki, opisywali postacie i wykonywali rekwizyty z papieru.
Nagrody zostały ufundowane przez Pana Starostę powiatu stargardzkiego.
Nasza koleżanka Ola zdobyła III miejsce – GRATULUJEMY!!!
Nagrody otrzymali również pozostali uczestnicy z naszej szkoły.
Wszyscy spędziliśmy czas w przyjaznym otoczeniu i przy smacznym poczęstunku.
Ola i Nikola udzieliły wywiadu Radiu Stargard, którego można było wysłuchać w tym samym dniu.

miedzyszk konk czyteliniczy2016

 Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii