Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Projekt "Cybernauci" w ZSO

 Zespół Szkół Ogólnokształcących włączył się w tym roku szkolnym w realizację projektu „Cybernauci”. Projekt ten, przygotowany przez Fundację Nowoczesna Polska na zlecenie Ministerstwa Edukacji Narodowej, ma na celu wzmocnienie kompetencji bezpiecznego korzystania z Internetu i TIK. W związku z tym w dniach 7 – 16 listopada na terenie naszej szkoły odbył się cykl zajęć dla uczniów, rodziców i nauczycieli, które prowadziła przygotowana przez fundację pani trener – „Emisariusz”, Anna Wyrwał. Uczniowie klas I-III, IV-VI oraz gimnazjum wzięli udział w kilkugodzinnych warsztatach, w trakcie których wzmocnili swoje kompetencje w zakresie bezpiecznego i odpowiedzialnego korzystania z Internetu. Nauczyciele spotkali się z panią trener, żeby wzbogacić swoją wiedzę w tym zakresie, a także skorzystać z ciekawych inspiracji do pracy z użyciem nowych technologii. Rodzice natomiast mogli posłuchać podpowiedzi, w jaki sposób wykorzystać Internet jako narzędzie rozwoju swojego dziecka, jakie korzyści wynikają z jego używania oraz co robić, aby unikać niebezpieczeństw. Bardzo ciekawe zajęcia skłoniły do refleksji każdą z wymienionych grup, a także były okazją do wymiany doświadczeń. O tym, jak dużym zainteresowaniem warsztaty cieszyły się wśród uczniów, najlepiej przekonują zdjęcia zamieszczone w naszej galerii.

 cybernauci 2016

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii