Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Szkolne Jasełka

22 grudnia 2016 r. w naszej szkole odbyło się wielkie świętowanie.
Kolędy, opłatek, życzenia, choinka, wspólnota i zwyczaje związane ze Świętem Bożego Narodzenia wprowadzają szczególny, jedyni niepowtarzalny klimat w nasze życie, odmieniają nasze serca i skłaniają do życzliwości.
We wspólnotach klasowych przeżywaliśmy „małą wigilię” , która pomaga w przeżywaniu z miłością nowonarodzonego Jezusa.
Na sali gimnastycznej śpiewaliśmy kolędy. Uczniowie kl. VIa i VIb przygotowali jasełka, które przybliżyły nam trwającą wciąż walkę dobra ze złem i zwycięstwo Dobrej Nowiny. Do uczniów i pracowników naszej szkoły popłynęły świąteczne życzenia.
Boże Narodzenie wkrótce, więc życzymy wszystkim Wam szczerze. Ciepłych chwil w rodzinie, w Wigilijną Wieczerzę. By spełniły się wasze dobre marzenia, w Święta Noc Bożego Narodzenia. A miłość i wiara wasza niech wszystkie ciemności odstrasza, by każdy szanował Was jak sami siebie, by życie wasze przebiegało jak w niebie. By przy stole chciał zagościć pakiet zdrowia i miłości. I u wszystkich był tak mocny, by pozostał całoroczny. Aby wszystko się darzyło w Nowym Roku lepiej było.

Materiały nadesłała p. Aleksandra Grabarz

szkolne jasełka2016

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii