Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Bal Karnawałowy 2017

Dnia 09.02.2017r. w sali gimnastycznej naszej szkoły odbył się długo oczekiwany Bal Karnawałowy dla klas 0 i II. Dzieci, rodziców i nauczycieli przywitała dyrekcja szkoły, życząc wszystkim miłej zabawy. A zabawy było co niemiara. Poza tańcami w rytmy Makareny, Woogie Boogie czy Kaczuch, dzieci miały okazję uczestniczyć w licznych konkursach - oczywiście z nagrodami. Były konkurencje, które przenosiły imprezowiczów w świat bajek, były zagadki dotyczące Krainy Lodu - tematu przewodniego balu oraz obowiązkowo konkurs na najciekawsze stroje wykonane samodzielnie.
Bal poprowadziły panie Karolina Kubisiak i Hanna Lach.
Zabawę karnawałową dla klas I oraz III prowadzili p. Katarzyna Przybylska, która wcieliła się w Annę z bajki "Kraina lodu" oraz p. Krzysztof Kempiński będący uosobieniem bałwanka Olafa. Mimo, iż tematem przewodnim była fabuła filmu animowanego "Kraina lodu", uczniowie wcielili się w różne role związane z tematem zimy i nie tylko. Liczne konkursy z nagrodami wzbudzały wielkie zainteresowanie dzieci i obecnych rodziców.
Kolejną grupę wiekową IV-VI do zabawy poprowadzili p. Hanna Lach i p. Krzysztof Kempiński. Podobnie jak w młodszej grupie panowały zimowe klimaty ale tylko w strojach, bo w zabawie można było dostrzec gorące klimaty lata. Na szczególną uwagę zasłużyły dzieci - i co nie spotykane w dużej mierze płci męskiej - tworzące własne układy taneczne do znanych utworów muzycznych. Nie zabrakło też rywalizacji konkursowej, okraszonej licznymi nagrodami.
W stołówce szkolnej swój bal miały również klasy gimnazjalne, które w rytm muzyki dyskotekowej bawiły się wraz z wychowawcami. Pan Damian Maćkowiak zorganizował ciekawe konkursy z nagrodami dla bawiącej się młodzieży.
O przepiękne dekoracje na balach jak zawsze zadbała p. Mirosława Babicka-Mrzygłód.

 bal karnawalowy2017

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii