Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Finał II Ogólnopolskiego Konkursu "Kodować każdy może"

Dnia 04.03.2017r. na Wydziale Informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie odbył się finał II Ogólnopolskiego Konkursu „Kodować każdy może”. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 48 im. Wojsk Ochrony Pogranicza w Szczecinie, patronat merytoryczny nad konkursem objął szczeciński ZUT, zaś patronat honorowy sprawowali nad konkursem Zachodniopomorski Kurator Oświaty i Prezydent Miasta Szczecin.
Do finału zakwalifikowali się nasi trzej uczniowie: Antonina Brzezińska z kl. IIIb (opiekun p. Joanna Szczecińska), Anna Czurak z kl. IIIb (opiekun p. Joanna Szczecińska), Piotr Czurak z kl. VIb (opiekun p. Bogdan Żych).
Podczas finału uczniowie zmagali się z różnymi zadaniami programistycznymi w środowisku Scratch, zarówno indywidualnie jak i grupowo w kilku kategoriach wiekowych: kl. II-III, kl. IV-V oraz kl. VI.
Uczennica Anna Czurak z kl. IIIb zdobyła indywidualnie III miejsce w kategorii kl. II-III, zaś uczeń Piotr Czurak z kl. VIb zdobył indywidualnie II miejsce w kategorii kl. VI.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów programistycznych!

final konkursu kodowac kazdy moze2017

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii.