Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Uczeń naszej szkoły zwycięzcą

finału IV edycji Konkursu Informatycznego "SCI#code"

Dnia 18 marca 2017r. w Technikum Informatycznym SCI w Szczecinie odbył się finał IV edycji Konkursu Informatycznego "SCI#code". Do części finałowej po I etapie konkursu, przystąpiło 27 uczestników.
Drugi, finałowy etap konkursu obejmował rozwiązywanie testu z zakresu języków programowania i pisania stron, sieci komputerowych, systemów operacyjnych oraz urządzeń techniki komputerowej.


Tegorocznym zwycięzcą IV edycji Konkursu Informatycznego "SCI#code" i jednocześnie zdobywcą I miejsca został uczeń naszej szkoły Karol Jurski z kl. IIIh (opiekun ucznia p. Bogdan Żych) Gimnazjum Integracyjnego.


Serdecznie gratulujemy Karolowi i życzymy dalszych sukcesów!!


Patronat nad konkursem objęli: Kuratorium Oświaty w Szczecinie, Wydział Informatyki, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny, klaster.it, Technopark Pomerania, Akademia Sztuki, Polskie Towarzystwo Informatyczne, functionite, <KODU.JE/>,Bank Pekao, organizator Szczecińskie Collegium Informatyczne. Dla uczestników wyróżnionych i nagrodzonych przygotowano atrakcyjne nagrody rzeczowe i upominki, zaś każdy z uczestników i opiekunów finałowego etapu otrzymał pamiątkowy dyplom i drobne upominki.
Po części konkursowej, dodatkową atrakcją dla uczniów były zajęcia praktyczne ze środowiska programowania "Unity" prowadzone przez p. Michała Makarczuka oraz p. Konrada Szymańskiego, zaś opiekunowie mogli uczestniczyć w ciekawych warsztatach "Wykorzystanie wirtualnej rzeczywistości w edukacji", które prowadzili przedstawiciele szczecińskiej firmy "Pixel Legend".

final konk scicode2017zdj

scicode final 2017 dyplom 1 miejsce zd2

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii