Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Przedszkolaki z grupy- "Akademii Pana Kleksa" z  Przedszkola Miejskiego nr 4  z wizytą w naszej szkole!

Dnia 29 marca 2017 r. odwiedziły nas wyjątkowe przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego nr 4 z grupy" Akademia Pana Kleksa".Przyszli pierwszoklasiści wraz ze swoją wychowawczynią Panią Izabelą Ostaszewską zwiedzali naszą szkołę i uczestniczyli w specjalnie przygotowanych dla nich zajęciach nauki kodowania i programowania. Atrakcji było wiele! Przyszli uczniowie min: kodowali na Macie Edukacyjnej Mistrzów Kodowania Junior, pokonywali labirynty niebieskimi robotami sterowanymi przy użyciu tabletów, stworzyli swoją pierwszą grę w programie Scratch Junior, zobaczyli w jaki sposób można programować roboty Lego Mindstoms.

Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas.
Zapraszamy do naszej szkoły!
Od września 2017 r. planujemy objąć dodatkowymi zajęciami kodowania i programowania ( wkomponowanymi w plan lekcji) wszystkich uczniów klas I-III. 
Zapraszamy!