Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Dzień Ziemi w ZSO

Dnia 12 maja 2017r. zgodnie z wieloletnią tradycją, odbył się w naszej szkole "Dzień Ziemi", w tym roku nieco opóźniony z powodu odbywających się testów klas III gimnazjum i "Szkolnych Dni Bezpieczeństwa".
Tym razem program słowno-muzyczny przygotowali uczniowie klasy VC i gimnazjaliści. Dzieci przedstawiły spektakl pod tytułem "Jak rozweselić Ziemię" a towarzyszyły im piosenki o Ziemi.
W przedstawieniu udział wzięli uczniowie klasy VC: Julia Wawrzyniak, Nadia Soszyńska, Oliwia Wenerska, Maja Marszał, Natasza Możejko, Bartłomiej Pialik, Michał Krysiak, Filip Świercz, Mikołaj Pułka.
Piosenki śpiewali: Łukasz Sobański z kl. IIi, Agata Szczepańska z kl. IIIi, Julia Kocikowska z kl. IIIi, Marta Kempisty z kl. IIIi, Adrian Ręnkorajaski z kl. IIi.
"Dzień Ziemi" zaprezentowano dla klas szkoły podstawowej i gimnazjum. Wszystkim bardzo podobał się występ, o czym świadczyły gromkie brawa.
Plastyczną oprawę przygotowała p. Mirosława Babicka-Mrzygłód, a za całość inscenizacji odpowiedzialna była p. Irena Węgrowska.

materiał nadesłała p. I. Węgrowska

dzien ziemi2017

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii