Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Kolejny sukces

naszych młodych informatyków!

Dnia 02.06.2017r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Stargardzie odbył się Międzyszkolny Konkurs Informatyczny Szkół Podstawowych. Szkołę Podstawową nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi reprezentowało w tegorocznym konkursie trzech naszych uczniów z klasy VI. W części teoretycznej uczniowskich zmagań, dzieci rozwiązywały test z zakresu budowy komputera, aplikacji Windows oraz systemów liczenia, a w części praktycznej każda szkolna drużyna miała do rozwiązania trzy zadania przy pomocy komputera z zakresu programu Excel, programu graficznego Paint oraz środowiska Scratch. W klasyfikacji drużynowej nasza szkoła zajęła I miejsce. Naszą szkolną drużynę tworzyli uczniowie: Patrycja Walunszek z kl. VIb, Piotr Czurak z kl. VIb oraz Sebastian Janota z kl. VIc. W klasyfikacji indywidualnej I miejsce zajęła uczennica Patrycja Walunszek z kl. VIb oraz uczniowie: Piotr Czurak z kl. VIb oraz Sebastian Janota z kl. VIc zdobywając III miejsca ex aequo.
Opiekunem uczniów był p. Bogdan Żych.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!

miedzyszk konk inf sp2017