Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego

2017/2018

W poniedziałek 4 września o godzinie 9.00 w naszej szkole odbyła się inauguracja roku szkolnego 2017/2018 dla klas 0-III. Uroczystość rozpoczęto od wspólnego odśpiewania hymnu narodowego. Pani dyrektor Anna Kurcab-Kościańska serdecznie powitała wszystkich gości, a w szczególności najmłodszych, którzy pierwszy raz przyszli do naszej szkoły. Podczas uroczystości swoje umiejętności artystyczne zaprezentowali uczniowie klasy IIIa oraz IIIg. Mali aktorzy przedstawili wiersze i piosenki, które pozwoliły nam powspominać wakacje. Przypomnieli również o czekających nas obowiązkach szkolnych. Po zakończeniu spotkania uczniowie udali się ze swoimi wychowawcami do sal.
Uroczysta akademia dla uczniów kl. IV-VII i gimnazjum rozpoczęła się od wspólnego odśpiewania hymnu narodowego. Prowadzący apel uczeń Grzegorz Białobrzewski z kl. IIh i Katarzyna Herbsztain z kl. Vd powitali wszystkich i wprowadzili nas w radosny nastrój. Pani dyrektor Anna Kurcab-Kościańska życzyła uczniom dobrych wyników w nauce i wiary we własne możliwości, a nauczycielom i rodzicom wytrwałości. Po wystąpieniu pani dyrektor obejrzeliśmy program artystyczny przygotowany przez uczniów klasy IIh i V d pod kierunkiem pani M. Lewandowskiej, R. Woźniak i D. Zawadzińskiej .
Po części artystycznej uczniowie udali się do sal lekcyjnych na spotkanie z wychowawcami klas.
W nowym roku szkolnym życzymy uczniom oraz nauczycielom samych sukcesów, a rodzicom owocnej współpracy ze szkołą oraz satysfakcji z osiągnięć dzieci.

materiał nadesłały p. Dorota Zawadzińska i p. Alicja Bura

apel rozp roku sz2017 18zd1

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii