Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Festyn Rodzinny 2017

"Nic dodać, nic ująć"

W sobotę 16 września w naszej szkole odbył się już po raz 14 "Rodzinny Festyn Środowiskowy". Wszyscy spisali się na medal zarówno uczniowie, nauczyciele jak i niezawodni rodzice.
Podczas festynu można było spróbować swoich sił w konkurencjach sportowych, powyginać ciało podczas zumby, nasycić "oko" pokazami tanecznymi, jak również wsłuchać się w brzmienie anielskich głosów przedstawicieli Wolontariatu.
Dla zwolenników "pełnego talerza" czekały przepyszne ciasta, szaszłyki owocowe, grochówka, różnorodne pierożki, pajda ze smalcem i oczywiście sycący grill. Pragnienie można było ugasić na stoiskach ze świeżymi sokami i napojami.
Swoją obecnością zaszczyciły nas pieski wraz ze swoimi właścicielami, prezentując swoje umiejętności.
Niezastąpioną atrakcją Festynu była Loteria Fantowa, której główną wygraną był rower górski.
Na straży bezpieczeństwa czuwała Straż Pożarna oraz Policja.
W powietrzu fruwały bajeczne bańki, a w rękach najmłodszych wirowały stworki balonowe. Dla dbających o włosy przygotowane było stoisko fryzjerskie. Można było zmienić się w ulubioną postać z bajki, malując twarz, jak również przenieść się w świat wyobraźni tworząc niezapomniane prace plastyczne, malowane muzyką.
Tegoroczny Festyn Rodzinny uważamy za bardzo udany, gdyż pozwolił choć na chwilę zapomnieć o troskach dnia codziennego.

materiał nadesłała p. Marta Kościańska-Bury

festyn rodzinny 2017

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii