Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Uroczyste Ślubowanie Klas I

Dnia 12 października 2017 roku odbyło się w naszej szkole Uroczyste Ślubowanie klas I. Dzieci przybyły na uroczystość w biretach w różnych kolorach (kl. Ia-zielone, Ib-czerwone, Ic-granatowe, Id-jasnoniebieskie). Po przywitaniu rodziców i uczniów klas I przez panią wice dyrektor Alicję Jurkiewicz wszyscy obejrzeli część artystyczną przygotowaną przez klasy: IIa( wych. K.Drewniak, B.Skupińska), IIb,(A. Otolska ,A.Żuchlińska) IIc (M.Pabian, A.Bobkowska). Następnie przedstawiciele z każdej klasy I wystąpili do uroczystego ślubowania, a pozostałe dzieci zostały pasowane na uczniów naszej szkoły przez wychowawczynie (Ia-K.Przybylska,A.Kędzierska, Ib-Cz.Gut, I.Prajzendanc, Ic-I.Łopacińska,E.Rudzik,Id-W.Januszewska). Po uroczystości dzieci wraz z wychowawczyniami robiły sobie pamiątkowe zdjęcia. Zadowolone i pełne wrażeń udały się z rodzicami na wspólny poczęstunek do klas. Ten dzień, w którym zostały włączone do społeczności uczniowskiej naszej szkoły, zapewne pozostanie na długo w ich pamięci.

Materiał nadesłała p. Agnieszka Bobkowska

slubowanie kl12017 18

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii