Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Bal Wszystkich Świętych

Dzień 30 października 2017r. w ZSO upłynął pod znakiem Balu Wszystkich Świętych, czyli tradycyjnej szkolnej uroczystości mającej przypomnieć sylwetki znanych świętych i ich drogę ku świętości.
Impreza skierowana była do wszystkich uczniów naszej szkoły. Została poprowadzona przez katechetów panią Urszulę Nowysz oraz pana Krzysztofa Kempińskiego. Wychowankowie wzięli w niej czynny udział przez śpiewy, zabawy i konkursy. Uroczystość cieszyła się dużym zainteresowaniem dzieci i rodziców, dlatego jeszcze długo z radością będziemy wracać do tych chwil.
Młodsi uczestnicy przebrali się za postacie świętych i aniołów. Naszym głównym celem było pokazanie, że „święci” to nie byli wcale smutni ludzie przyodziani w skromne szaty z posępnymi minami, ale wprost przeciwnie, że były to najczęściej osoby pogodne, radosne, szczere i zawsze otwarte na pomoc bliźnim. To takie osoby, z którymi innym ludziom jest dobrze i od których ludzie mogą czerpać przykład jak pięknie, pożytecznie i sensownie można urządzić swoje życie.
Wszystkim uczestniczącym w tym przedsięwzięciu dziękujemy i zapraszamy za rok.

materiał nadesłał p. Krzysztof Kempiński

bal wszystkich swietych2017

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii