Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

"SIOSTRY DWIE"

w szkolnej bibliotece!

Projekt gimnazjalny #Książka, realizowany w ubiegłym roku szkolnym obfitował w liczne ciekawe przedsięwzięcia. Tegoroczni trzecioklasiści wystawili wówczas spektakl, nagrali piosenkę, nakręcili do niej teledysk, przygotowali Bal Bohaterów Literackich, a także napisali i samodzielnie zilustrowali zbiór opowiadań, który został wydany w ramach ogólnopolskiego konkursu „Misja – książka!”. W roku ubiegłym cieszyliśmy się zaledwie jednym egzemplarzem zbioru. W minionym tygodniu otrzymaliśmy przesyłkę z wydawnictwa Ridero, które wydrukowało książki dla wszystkich młodych autorów oraz dodatkowo – egzemplarz dla wszystkich uczniów naszej szkoły. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników czytania do szkolnej biblioteki, gdzie na jednej z półek stoi jeszcze pachnąca drukarnią, świeżo wydana książka autorstwa naszych gimnazjalistów. Zbiorem pt. „Siostry dwie” powstałym pod opieką p. Joanny Bochenek pokazali, co im w duszach gra. Nie jesteście ciekawi? ;)

materiał nadesłała p. Joanna Bochenek

projekt Ksiazka 2017

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii