Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Wyniki Konkursu Plastycznego dla klas I-III SP

"Bezpieczna Droga do Szkoły 2017"

W naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Plastyczny dla uczniów z klas I – III na temat: "Bezpieczna droga do szkoły 2017". Celem konkursu było uwrażliwienie dzieci na niebezpieczeństwa jakie czyhają na niechronionych uczestników ruchu drogowego, jak również na zagrożenia jakie mogą mieć miejsce przy braku odpowiedniej widoczności na drodze i w jej pobliżu. Organizatorem konkursu była Komenda Powiatowa Policji w Stargardzie, którą wspierała firma Bridgestone Stargard, Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów KPP w Stargardzie oraz Starosta Stargardzki.
Uczestnicy konkursu mieli wykonać na temat prace plastyczne dowolną techniką. Eliminacje szkolne zorganizowały i przeprowadzily panie: Anna Otolska, Joanna Żuchlińska. Wybór zwyciężców był bardzo trudny.
Wyniki konkursu:
I miejsce – Małgorzata Jakubczak kl. IIb
II miejsce – Oliwia Knape kl. IIIg
III miejsce – Bartosz Mizerek kl. Ib
Prace wymienionych uczniów zostały przekazane do Komendy Powiatowej w Stargardzie do kolejnego etapu konkursu skierowanego dla uczniów klas I – III szkół podstawowych z terenu powiatu stargardzkiego.
Małgorzata Jakubczak i Oliwia Knape otrzymały za swoje prace wyróżnienia.
Gratulujemy!

materiał nadesłała p. Anna Otolska

konk plast kl1sp 2017