Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Jak nałogi zwalczyć piórem?

Sukcesy naszych młodych poetów

15 listopada br. troje naszych uzdolnionych uczniów – Joanna Nowak i Oliwia Wenerska z klasy VI „c” oraz Łukasz Sobański z klasy III „i” – uczestniczyło w uroczystym spotkaniu podsumowującym konkurs pod nazwą „Moda na niepalenie” zorganizowanym w siedzibie Starostwa Powiatowego w ramach Światowego Dnia Rzucenia Palenia Tytoniu. Konkurs zorganizowany był przez Powiat Stargardzki, Powiatową Komendę Policji oraz Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną.
By móc stanąć w poetyckie szranki, należało napisać dowolny gatunkowo wiersz, promujący asertywną postawę wobec zgubnego nałogu palenia papierosów. Wiersze stworzone przez naszych młodych poetów pod okiem polonistki – Joanny Bochenek – zdobyły uznanie Jury i tak: II miejsce w kategorii szkół podstawowych zajęła Joasia Nowak, która napisała utwór pt. „Palenie zabija”; jej koleżanka z klasy – Oliwia Wenerska – zdobyła wyróżnienie za wiersz pt. „Do palaczy”, natomiast Łukasz Sobański wrócił z uroczystości jako „srebrny medalista” w kategorii klas gimnazjalnych. Jego wiersz pt. „Dobra rada” zapewnił mu zaszczytne II miejsce.
Gratulujemy młodym-zdolnym i zachęcamy wszystkich do zapoznania się z ciekawymi tekstami ich autorstwa, a także do dbania o zdrowy tryb życia, aby nigdy nie popaść w sidła nałogów!

Materiał nadesłała p. Joanna Bochenek

sukcesy mlodych poetow2017

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii

Wiersze naszych młodych poetów