Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

XIV Szczecińska Olimpiada Integracyjna

Dnia 13 grudnia 2017 roku w Szkole Podstawowej Nr 74 w Szczecinie odbyła się XIV Szczecińska Olimpiada Integracyjna. Nasi uczniowie po raz trzeci wzięli udział w tej wspaniałej imprezie.
Zaproszenie do udziału w olimpiadzie przyjęli uczniowie ze szkół podstawowych: nr 41, nr 54, „Nad Głębokiem”, podopieczni Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Tanowie, wychowankowie Specjalnego Dziennego Ośrodka Terapeutyczno-Edukacyjno-Wychowawczego Dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem "RAZEM", dzieci z Punktu Przedszkolnego „Dzwoneczek” oraz dwie szkoły ze Stargardu. Razem z grupą gospodarzy łącznie dziewięć grup wystartowało w 10 konkurencjach. Nieoceniona okazała się pomoc studentów Instytutu Kultury Fizycznej Uniwersytetu Szczecińskiego, którzy asystowali zawodnikom podczas wykonywania ćwiczeń.
Wszystkich zawodników dopingował gość specjalny - gwiazda wielkiego ekranu - Minionek Kevin. Za ducha walki i sportową postawę każdy uczestnik otrzymał złoty medal. Dzięki sponsorom - Urzędowi Miasta Szczecin jak i Fundacji Równajmy Szanse, działającej przy SP 74 drużyny otrzymały także słodkie upominki.

materiał nadesłała p. Elżbieta Moskalewicz

olimpiada integ szczecin2017

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii