Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

        8 listopada obchodziliśmy Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania. Z tej okazji nasza szkoła wzięła udział w programie „Śniadanie Daje Moc” oraz odbyły się dwa konkursy. Wszyscy nauczyciele klas I-III zaangażowali się w akcję, organizując w tym dniu w klasach wspólne spożywanie śniadania, przygotowując kanapki lub przekąski oraz zajęcia lekcyjne, które miały na celu uświadomić dzieciom  rolę  śniadania w codziennej diecie.

       Już po raz trzeci w Naszej szkole odbyły się konkursy wiedzy oraz konkurs plastyczny pod hasłem  „Wiem, że dobrze jem”. Miały one na celu propagowanie wśród uczniów nawyków zdrowego odżywania się. W konkursie wiedzy wzięło udział 37 uczniów z klas II i III.

Wynik konkursu wiedzy pod hasłem „Wiem, że dobrze jem”, przedstawiają się następująco:

Klasy 2

I miejsce Julia Czernia klasa 2b

II miejsce Małgorzata Jakubczak klasa 2b

III miejsce Michał Brzeziński klasa 2e

Klasy 3

I miejsce Zuzanna Woźniak klasa 3c

II miejsce Aleksandra Malinowska kasa 3e

III miejsce Zuzanna Kowalewska klasa 3c

W konkursie plastycznym dla klas I i II pod hasłem „Owoce i warzywa XXL”, jury miało wielki problem aby wyłonić pierwsze trzy miejsca. Prace uczniów przerosły oczekiwania organizatora konkursu. Były bardzo atrakcyjnie wykonane, przemyślane i ciekawe. Postanowiono więc wszystkie dzieci nagrodzić wyróżnieniem.

Kasy III miały za zadanie przygotować plakat, na którym należało przedstawić w ciekawy sposób informacje o wybranym warzywie.

Wyniki konkursu:

I miejsce Jagoda Byssenger i Emilia Balcerzak

II miejsce Roksana Woźniak

III miejsce Anastazja Makuch

wiem

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć. Kliknij