Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

SUKCESY UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2
Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI
I GIMNAZJUM INTEGRACYJNEGO
W I SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2017/18
W KONKURSACH PLASTYCZNYCH

Ten semestr był dla nas bardzo udany, bowiem na sześć konkursów, w których wzięliśmy udział w tym semestrze, pięć z nich obfitowało w nagrody i wyróżnienia:
1. „Pocztówka z wakacji”, organizator: Zachodniopomorski Kurator Oświaty pani Magdalena Zarębska – Kulesza. W naszej szkole prace wykonało 25 uczniów SP i 5 GI. Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowano 11 prac uczniów SP,  1 pracę uczennicy z GI. Uczennica kl. VII b Patrycja Walunszek została laureatką II miejsca . Na podstawie prac laureatów konkursu powstał kalendarz planszowy na 2018 rok, który otrzymał każdy ze zwycięzców w konkursie.
Fotografie z uroczystości rozdania nagród można obejrzeć pod adresem:

http://www.kuratorium.szczecin.pl/index.php/konferencje-i-uroczystosci/3079-uroczysta-gala-wreczenia-nagrod-w-konkursie-pocztowka-z-wakacji

2. „11 Listopada - wolność w bieli i czerwieni”, którego organizatorem był Klub wojskowy 12 Brygady Zmechanizowanej. Zgodnie z regulaminem do etapu powiatowego zakwalifikowały się 3 prace. W eliminacjach powiatowych Natalia Leszczyńska uczennica kl. III i GI zdobyła pierwsze miejsce w kategorii szkół ponadpodstawowych, uczennice SP Zofia Bochenek z kl IV f. Patrycja Walunszek z kl. VII b – wyróżnienia w kategorii szkół podstawowych. Informacje na ten temat pod adresem:

http://www.powiatstargardzki.eu/index.php/aktualnosci/6794-swieto-niepodleglosci-w-klubie-wojskowym

3.„Czyste powietrze w naszym mieście” konkurs dla uczniów stargardzkich szkół podstawowych – do miejskiego etapu zakwalifikowano zgodnie z regulaminem 5 prac. Organizatorem konkursu plastycznego pod honorowym patronatem Prezydenta Stargardu była Gmina Miasto Stargard dla wszystkich szkół podstawowych w naszym mieście i trwał w okresie od 4 do 15 grudnia, rozstrzygnięcie nastąpiło w dniu 20 grudnia. Uczniowie naszej szkoły zdobyli najwięcej laurów: 1 nagrodą uhonorowano Bartosza Dudarewicza, z klasy IV A , wyróżniono Dominika Kowalczyka, kl. VI A, Amelię Woźniak, kl. IV C. Również prace Patrycji Walunszek z kl. VII b i Patryka Jeżewskiego z kl. V d zostały wyeksponowane w stargardzkim Ratuszu. Fotorelacja z uroczystości wręczenia nagród:

https://e-stargard.pl/wiadomosci/pokaz/14628,czyste-powietrze-w-naszym-miescie-zwyciezcy-konkursu-nagrodzeni

4.W konkursie wojewódzkim dla uczniów klas VII na logo Wojewódzkiego Programu Profilaktyki Używania Substancji Psychoaktywnych oraz broszurę o tematyce profilaktyki używania substancji psychoaktywnych przez młodzież w ramach akcji "Porozmawiajmy o zdrowiu i nowych zagrożeniach" zorganizowanym przez Zachodniopomorski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Szczecinie oraz Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie NATALIA MARZEC z kl. VII c zajęła III miejsce za broszurę (wśród 45 prac) oraz I miejsce za logo pokonując 106 prac nadesłanych z całego województwa zachodniopomorskiego! Zwycięskie prace naszej uczennicy można obejrzeć pod adresem:

http://wsse.szczecin.pl/docs/aktualnosci/2018/01_31/Rozstrzygni%C4%99cie%20Wojew%C3%B3dzkiego%20Konkursu.pdf

5. Dnia 28.02.2018 r. w holu budynku Starostwa Powiatowego na otwarciu wystawy pokonkursowej XI Powiatowego Konkursu na Komiks pt." WYPISZ, WYMALUJ PIONIERÓW STARGARDU” , którego organizatorem był PODN w Stargardzie pod honorowym patronatem Starosty Stargardzkiego Pani Iwony Wiśniewskiej wręczono nagrody i podziękowania . W konkursie udział wzięło 7 uczniów naszej szkoły (1 osoba z GI i 6 z SP). Nagrodzony został Dominik Kowalczyk z kl. VI a, zaś uczennica kl. III i Natalia Leszczyńska otrzymała wyróżnienie. Więcej na ten temat:

http://powiatstargardzki.eu/index.php/aktualnosci/6981-jubileuszowy-xi-powiatowy-konkurs-na-komiks

sukcesy uczn konk plastyczne2018

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii