Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

 

90 lat LOP

W 2018 r. obchodzimy 90 lecie istnienia LOP. Z tej okazji w Szczecinie odbyła się konferencja dla członków oraz sympatyków Ligi Ochrony Przyrody podczas, której wręczone zostały złote, srebrne i brązowe medale pamiątkowe dla zasłużonych działaczy.
W sposób szczególny wyróżnieni zostali długoletni członkowie LOP, którzy zostali odznaczeni przez Marszałka Województwa Odznaką Honorową Gryfa Zachodniopomorskiego za działalność społeczną na rzecz ochrony środowiska. Wśród nich nagrodę otrzymała p. Lucyna Dobrzycka nauczyciel biologii i przyrody w Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi.

Pani Lucyno gratulujemy!!

materiał nadesłała p. Beata Żych

LOP 90 lat 2018

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii