Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Dzień Ziemi

Dnia 9 maja w naszej szkole odbyło się Święto Ziemi - opóźnione ze względu na ważne wydarzenia szkolne (testy, Szkolne Dni Bezpieczeństwa). Uczniowie klasy VIc przygotowali inscenizację pt. "Alternatywne źródła energii". W przedstawieniu udział wzięli: B. Pialik, M. Krysiak, O. Szymajda, J. Wawrzyniak, N. Soszyńska, N. Możejko. Przedstawienie zostało uatrakcyjnione piosenkami o Ziemi w wykonaniu gimnazjalistów: A. Żółwińska, A. Renkojarski, Ł. Sobański. Na pianinie grał p. K. Trybura. Koncerty odbyły się trzykrotnie, aby cała szkoła mogła uczestniczyć w Dniu Ziemi. Widzowie nagrodzili występujących gromkimi brawami. Uczniów do przedstawienia przygotowała p. Irena Węgrowska.

dzien ziemi2018

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii