Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Mistrz Ortografii

10 maja 2018r. (czwartek) uczniowie z klas II-VII reprezentowali naszą szkołę w międzyszkolnym konkursie o indywidualny i drużynowy tytuł Mistrza Ortografii zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 3. Poziom był bardzo wysoki, ale naszym uczennicom udało się zdobyć miejsca indywidualnie. Wśród klas III - miejsce III zdobyła Ada Mołczan-Kamińska (IIIf), I miejsce i tytuł Mistrza Ortografii klas III Zuzanna Woźniak (III c). Drużynowo dla klas II-III zdobyliśmy II miejsce. Dziewczynki w lutym b.r. osiągnęły taki sam sukces w Ogólnopolskim Konkursie Stypendiada – Brawo!

materiał nadesłała p. Iwona Harasimowicz

miedzsz konk ortog2108

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii