Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Uroczyste Ślubowanie

Klas Pierwszych

Ach cóż to był za dzień!!! 11.10.2018r. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Stargardzie odbyło się Ślubowanie Klas Pierwszych. Z tej okazji uczniowie klas IIB i IIC, wraz ze swoimi wychowawczyniami p. Czesławą Gut, p. Iwoną Prajzendanc, oraz p. Małgorzatą Czuryło, p. Elżbietą Rudzik, przygotowali dla wszystkich przybyłych Gości Uroczysty Apel z częścią artystyczną. Na koniec odbyło się Ślubowanie. Pani Wicedyrektor Alicja Jurkiewicz za dotknięciem czarodziejskiego ołówka, pasowała każde dziecko z pierwszej klasy na wzorowego ucznia, Polaka. Natomiast wybrani przedstawiciele w kronice szkolnej w imieniu swoich koleżanek i kolegów złożyli podpis - odcisk palca, na dowód ważności złożonego Ślubowania. Całość zamknęła wspólna fotografia, upamiętniająca to ważne wydarzenie. Będzie to dzień, który na długo zapamiętają wszyscy, radośnie go wspominając.
Życzymy Uczniom Klas Pierwszych, naszej szkoły i ich Wychowawcom Samych Sukcesów. Powodzenia!!!

materiał nadesłała p. Iwona Prajzendanc

slubowanie kl1 2018

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii