Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Rajd ze Świętym Mikołajem

Dnia 8 grudnia 2018r. uczniowie naszej szkoły zrzeszeni w SZKOLNYM KOLE TURYSTYCZNO-PRZYRODNICZYM wraz z opiekunami paniami: Lucyną Dobrzycką, Małgorzatą Lewandowską oraz Beatą Żych uczestniczyli w Rajdzie ze Świętym Mikołajem zorganizowanym przez Zarząd Oddziału PTTK w Stargardzie. Wczesna pora, pogoda oraz trudy trasy nie odstraszyły amatorów aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Wszyscy uczestnicy - tak uczniowie stargardzkich szkół jak i członkowie PTTK z ochotą wyruszyli na trasę aby zapoznać się z historią oraz walorami przyrodniczo-krajoznawczymi Ziemi Stargardzkiej. Trasa rajdu obejmowała: Miedwiecko, Cisewo oraz Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Torfowisko Reptowo”. Po dotarciu do miejscowości Reptowo na piechurów czekała niespodzianka - poczęstunek oraz wspólne ognisko. Tego dnia pogoda sprzyjała uczestnikom rajdu; mimo zapowiadanych opadów deszczu na grudniowym niebie pojawiło się słońce. Po wycieczce wszyscy w dobrych humorach wróciliśmy do domów.
Już dziś zapraszamy wszystkich członków koła oraz chętnych uczniów do uczestnictwa w kolejnych styczniowych rajdach.

materiał nadesłała p. Beata Żych

rajd pttk 2018

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii