baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Zajęcia z edukacji ekologicznej

dla uczniów klas I-III

Dnia 22 lutego 2019r. w naszej szkole w stołówce szkolnej odbyły się zajęcia z edukacji ekologicznej dla uczniów klas I-III. Tematem zajęć było: "Ograniczenie masy odpadów komunalnych ze szczególnym uwzględnieniem sposobu postępowania z odpadami problemowymi". Zajęcia były prowadzone przez pracowników Zakładu Usług Komunalnych panią Magdę Olejniczak i panią Adę Grabowską. Dzieci z zaciekawieniem słuchały i oglądały film, odpowiadały na zadawane pytania i aktywnie uczestniczyły w zajęciach.
Organizatorem spotkania była pani Małgorzata Kawczyńska.

materiał nadesłała p. Małgorzata Kawczyńska

zaj edukacji ekolg2019

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii