baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

W czwartek 12.12.2019r. jak co roku odbyły się Stargardzkie Spotkania Sceniczne. Jest to jedna z atrakcji Dni Integracji, które są organizowane co roku w naszej szkole. W tym roku przyświecało nam hasło „Otwórzmy Wspólny Świat”.  Na scenie mogliśmy podziwiać wspaniałe, różnorodne przedstawienia przygotowane przez dzieci i ich nauczycieli. Gości przywitała Pani dyrektor Izabela Jurewicz – Zimny. Było wesoło, kolorowo, tanecznie i śpiewająco.  Wśród występujących były: klasa IIa z naszej szkoły z przedstawieniem pt.: „Rzepka”, klasa IIIa również z naszej szkoły z przedstawieniem  „Zamieszanie w krainie bajek”, grupa przedszkolna z Przedszkola Miejskiego nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi Bajkowy Zakątek z przedstawieniem pt.: Królowa Śniegu”, oraz  Szkoła Podstawowa Specjalna z przedstawieniem pt.: „Tuwimowo”.  Dodatkowych atrakcji dostarczyli nam: grupa 01 z Przedszkola Miejskiego nr 5 tańcząc „Jesienną poleczkę” oraz uczniowie naszej szkoły, Zofia Bochenek która nam zaśpiewała, Szymon Słowik, grał na pianinie i altówce, Miłosz Słowik, który zagrał nam na skrzypcach oraz Michał Brzeziński, który zagrał na gitarze i zaśpiewał. Wszyscy spisali się na medal. Dostarczyli widzom wielu pozytywnych emocji, uśmiechu i zabawy. Jury, po długich obradach nagrodziło wszystkie grupy i przyznało indywidualne wyróżnienia dla dzieci, które wykazały się wybitną grą aktorską.

Dziękujemy wszystkim dzieciom, opiekunom, wychowawcom i rodzicom oraz wszystkim, którzy brali udział w przygotowaniach do tego wspaniałego, szczególnego dnia.  Do zobaczenia w przyszłym roku, zapraszamy serdecznie.

78834031 799099677208701 3667213944008736768 n

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.