Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

SZKOLNE ŚPIEWANIE KOLĘD


20 grudnia 2019r., już kolejny raz, społeczność naszej szkoły przeżywała piękna i wzruszającą uroczystość śpiewania kolęd. Świętowanie rozpoczęło się w klasach, gdzie łamaliśmy się opłatkiem, składaliśmy sobie życzenia i wręczaliśmy prezenty.
Centralnym punktem tego dnia było spotkanie na sali gimnastycznej. Pani Dyrektor naszej szkoły - Anna Kurcab - Kościańska złożyła wszystkim najserdeczniejsze życzenia na Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok. Wspólnie śpiewaliśmy wzruszające i głębokie słowa kolęd i pastorałek.
Wielu uczniów z naszej szkoły zaprezentowało swoje umiejętności muzyczne. Byliśmy świadkami nie lada koncertu talentów. Usłyszeliśmy brzmienie skrzypiec, altówki, gitary, pianina, a nawet saksofonu. Mogliśmy zobaczyć także kolędę "Cicha noc" w języku migowym.
Nowy Rok niech da wszystkim wiele szczęścia i miłości.
Wiary, która przynosi nadzieję.
Pokoju, który umacnia serca.
Niech ten rok będzie czasem zmian na lepsze, spełnieniem marzeń i zrealizowaniem planów.
Niech każdy dzień będzie pełen uśmiechu i szansą na nowe możliwości.