Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA
- CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM -

26.11.2018 w klasie IIB obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. W tym dniu w naszej klasie było bardzo misiowo i wesoło. Przewodnim tematem był Kubuś Puchatek i jego przygody. Wychowawczynie p. Czesława Gut i p. Iwona Prajzendanc przygotowały dla wszystkich miłą niespodziankę. Było głośne czytanie jednej z przygód Kubusia Puchatka, rozwiązywanie tematycznej krzyżówki, kolorowanie i wspólny taniec dla wszystkich milusińskich misi. Prócz pluszaków, w tym roku został przyniesiony przez naszego ucznia śliczny, ciastkowy misiu, który nie został zjedzony. Każdy otrzymał zadanie do wykonania, w oparciu o wysłuchaną historię jednej z przygód naszego bohatera. Wszyscy mogli poczuć się jak misiu i zrobić sobie misiową fotkę. Nasze misie są naszymi pluszowymi przyjaciółmi, do nich zawsze możemy się przytulić, czasami opowiedzieć o swoich troskach. Fajnie jest mieć takiego swojego misia.

materiał nadesłała p. Iwona Prajzendanc

dzien pluszowego misia2018

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii