Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Bezpieczne Ferie Zimowe -

pogadanka o naszym bezpieczeństwie

W dniu 23.01.2019 roku, w związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi Komisarz Inek wraz z pracownikami Powiatowej Policji w Stargardzie i z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej odwiedzili uczniów klasy 1a. Tematem spotkania było przedstawienie podstawowych zasad bezpieczeństwa podczas wypoczynku zimowego. W trakcie pogadanki przypominano o zachowaniu rozwagi w trakcie zabaw na śniegu i lodzie. Przestrzegano uczniów przed zabawami w miejscach niedozwolonych, gdzie może dojść do wypadku. Omówiono zasady zachowania się w domu podczas nieobecności rodziców, jak i również przestrzegano dzieci przed kontaktami z osobami nieznajomymi. Nasi uczniowie byli bardzo aktywni i wykazali się dużą wiedzą. Na zakończenie goście życzyli dzieciom przyjemnego i bezpiecznego wypoczynku. Spotkanie zostało zorganizowane przez wychowawców klasy 1a - panią Agnieszkę Borowską i panią Katarzynę Witos-Szałęga.

materiał nadesłała p. Katarzyna Witos-Szałęga 

bezpieczne ferie2019

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii