Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Pokazy Szalonego Profersora

z Miasta Nauki

27 lutego 2019r. w naszej szkole odbyły się pokazy Szalonego Profesora z Miasta Nauki. Udział w pokazach brały klasy I-III oraz dzieci z oddziału przedszkolnego. Były to pokazy widowiskowe - doświadczenia z dwiema substancjami: ciekłym azotem, który to zamrażał i metanem. Podczas pokazów towarzyszyły wybuchy, dzieci mogły doświadczać, obserwować, próbować, brały czynny udział w pokazach. Wspaniała nauka i zabawa dla każdego zwłaszcza kiedy można doświadczać.

materiał nadesłała p. M. Kawczyńska

pokazy szalonego profesora2019

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii