baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Uroczyste rozpoczęcie

roku szkolnego 2018/2019

W poniedziałek 3 września 2018 roku odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019. Pierwszy apel dla klas 0-IV przygotowali uczniowie klasy IIa oraz IId pod kierunkiem pań: Wioletty Januszewskiej, Katarzyny Przybylskiej oraz Agaty Kędzierskiej. Uroczystość rozpoczęła się odśpiewaniem przez uczniów przygotowujących apel czterech zwrotek Hymnu Narodowego. Następnie głos zabrała pani dyrektor Anna Kurcab-Kościańska, która serdecznie powitała uczniów, rodziców i nauczycieli po wakacyjnej przerwie. Po wystąpieniu pani dyrektor, nastąpiła część artystyczna: dzieci przypomniały podstawowe zasady dotyczące bezpiecznej drogi do szkoły oraz do domu. Program artystyczny uświetniły wiersze i układy taneczne.
Apel dla klas V-VIII i Gimnazjum przygotowała klasa 5D pod opieką pani Zofii Gutowskiej. Po wysłuchaniu Hymnu Narodowego, słowa powitania do uczniów, rodziców i nauczycieli po wakacyjnej przerwie, skierowała pani dyrektor Anna Kurcab-Kościańska. W trakcie uroczystości odniesiono się do 79. rocznicy wybuchu II wojny światowej i 100-lecia odzyskania niepodległości. Uczestnicy wysłuchali komunikatu radiowego z 1939 roku oraz recytacji wiersza K.I. Gałczyńskiego „Pieśń o żołnierzach z Westerplatte”.

rozpocz roku szk2018 19

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii