baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Zabawa andrzejkowa w klasie II c
"HOKUS- POKUS, CZARY –MARY,

NIECH SIĘ SPEŁNIĄ ANDRZEJKOWE CZARY’’

Jak co roku w naszej klasie zapanowała magiczna atmosfera. Uczennice i uczniowie wraz z wychowawczyniami p. Małgorzatą Czuryło i Elżbietą Rudzik świętowali Andrzejki. Zabawa andrzejkowa w klasie II c to już tradycja. W tym roku zabawę andrzejkową zorganizowaliśmy wspólnie z p. Moniką Sikorską z uczennicami klasy VIII d. Dzień ten był dniem radosnych zabaw i wróżb, w którym dzieci mogły poznać swoją bliższą i dalszą przyszłość. Nie zabrakło ustawienia butów, przekłuwania serduszek z imionami. Wróżby przeplatane były tańcami oraz zabawami przy skocznej muzyce. Pod koniec zabawy dzieci raczyły się słodkim poczęstunkiem.

materiał nadesłała p. Małgorzata Czuryło

andrzejki kl2c 2018

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii