baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Konkurs "Znam Stargard"

    II miejsce S.P nr 2 w konkursie "Znam Stargard". Reprezentacja naszej szkoły brała udział w dorocznym konkursie organizowanym przez MZDPM pt "Znam Stargard". W trakcie gry terenowej nasi zawodnicy musieli rozwiązać zagadki, za którymi ukryte były ważne miejsca na terenie naszego miasta. Po przybyciu do każdego z nich należało wykonać jeszcze zadanie przekazane przez organizatorów. Dzięki zaangażowaniu i pracy zespołowej nasz zespół wywalczył drugie miejsce wśród drużyn ze szkół podstawowych i średnich naszego miasta. Nagrodą główną dla zwycięzców była wycieczka podczas, której prezydent Stargardu pan Rafał Zając opowiadał o tym co się w naszym mieście zmienia. Serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom.

Materiał nadesłał p. Damian Maćkowiak

konk znam stargard 2022

konk znam stargard 2022zdj2

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii