baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Cukrowe tęcze

    Po otrzymaniu odpowiedniej dawki wiedzy teoretycznej na temat gęstości substancji przyszedł czas na praktykę. Uczniowie przeprowadzili samodzielnie doświadczenie. Pracowali zespołowo, przygotowując roztwory cukrowe (dla odróżnienia różne barwy), a następnie indywidualnie wprowadzając je do probówek w odpowiedniej kolejności. Każdy uczeń, który koncentrował się na zadaniu, pracował w skupieniu i wykazał się cierpliwością uzyskał oczekiwany efekt - tęcza w probówce. Taka lekcja chemii.

materiał nadesłała p. Monika Sikorska

cukrowe tecze 2021

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii