baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

„WIGILIJNE SPOTKANIE” W KLASIE IVA

    Wszyscy uwielbiamy Święta Bożego Narodzenia. Są one pełne radości, uśmiechu i spełnienia, dla niektórych momentem zadumy i wspomnień. W szkole tak jak i w naszych domach przeżywamy je wspólnie, bo przecież spędzamy ze sobą mnóstwo czasu i jesteśmy sobie bardzo bliscy.
W serdecznej, rodzinnej atmosferze spędziliśmy piątkowy dzień w szkole. Przy pięknie ustrojonym stole, przy świątecznych stroikach i przy słodkim poczęstunku wszyscy zasiedliśmy do wigilii klasowej. Wspólnie odmówiliśmy modlitwę, połamaliśmy się opłatkiem oraz złożyliśmy sobie życzenia. Wraz z paniami wychowawczyniami opowiadaliśmy o zwyczajach bożonarodzeniowych w naszych rodzinnych domach i śpiewaliśmy kolędy. Były też zabawy przy dźwiękach kolęd, rozwiązywaliśmy świąteczną krzyżówkę i quiz oraz odbył się konkurs na najdłuższy łańcuch choinkowy. Nie zabrakło też świątecznych prezencików od Gwiazdora. Jednak, żeby otrzymać prezent trzeba było wykonać zadanie np. powiedzieć wierszyk, zatańczyć albo zaśpiewać piosenkę. Nasza klasowa Wigilia upłynęła nam naprawdę w iście świątecznym nastroju.

Przy okazji życzymy wszystkim uczniom, nauczycielom oraz pracownikom naszej szkoły, aby tegoroczne Święta Bożego Narodzenia upłynęły w zdrowiu i radości, w cieple domowego ogniska, a nadchodzący Nowy Rok 2022 przyniósł ze sobą szczęście, miłość i spełnienie marzeń.

Uczniowie 4a z wychowawczyniami

materiał nadesłała p. Katarzyna Witos-Szałęga

 wigilia kl4a 2021

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii