baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Klasa II B w Książnicy Stargardzkiej

22.02.2019 roku klasa II B wraz ze swoimi wychowawczyniami p. Czesławą Gut i p. Iwoną Prajzendanc kolejny raz wybrała się na zajęcia zorganizowane do Książnicy Stargardzkiej. Wyjście związane było z kontynuacją Narodowego Programu Projektu Rozwoju Czytelnictwa, do którego przystąpiła nasza szkoła. Tematyka zajęć poświęcona była książce ,,Jak powstała książka’’. Pani Beata, pracownica Biblioteki Miejskiej przybliżyła nam historię książki, oraz pisma. Zaprezentowała eksponaty pięknych, starych książek pokazała materiały z jakich były one dawniej wykonywane. Niespodzianką było, również to, że uczniowie mogli spróbować napisać swoje imię za pomocą ozdobnych liter, piórka przy użyciu atramentu. Przeszliśmy się z pracownikiem Książnicy zakamarkami Biblioteki na scenie teatralnej, każdy mógł spróbować swoich sił. Był to niesamowity dzień, pełen wrażeń, który długo będziemy miło wspominać. Na koniec podziękowaliśmy Pani Beacie za przygotowane dla nas, tak ciekawe zajęcia.

materiał nadesłała p. Iwona Prajzendanc

 

klasa 2b w ksiaznicy starg 2019

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii