baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Szkolny Konkurs Plastyczny Klas I-III SP

"STARGARD POD SZCZĘŚLIWĄ GWIAZDĄ"

22 marca 2019 roku w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Plastyczny dla uczniów klas I - III pod hasłem ,,Stargard Pod Szczęśliwą Gwiazdą’’. Zadaniem było wyrażenie plastycznie tego, co dla każdego osobiście znaczy to hasło. W konkursie brało udział 20 uczestników. Zastosowana została w pracach technika ,,Collage’’. Prace były bardzo ciekawe i ładne, każdemu zależało na tym aby jak najlepiej oddać uroki i podkreślić piękno naszego miasta. Organizatorkami konkursu były panie: Iwona Prajzendanc, Małgorzata Czuryło, Czesława Gut i Katarzyna Szyłańska. Jury wybrało zwycięzców przyznając wyróżnienia. Było ciężko, ponieważ każda praca była wyjątkowa.
Wyniki konkursu:
Wyróżnienia otrzymują uczniowie:

Klasy I:
Miłosz Słowik kl I B
Filip Kocikowski kl I C
Klasy II:
Alicja Zalas kl II A
Liliana Zakrzewska kl II D
Klasy III:
Patrycja Dziki kl III C
Małgorzata Jakubczak kl III B

Uczennice Patrycja Dziki, Małgorzata Jakubczak będą reprezentowały naszą szkołę w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym Wiedzy o Stargardzie.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu!


materiał przesłała p. Iwona Prajzendanc

szk konk plast kl1 3SP 2019

Zaprzaszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii