baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Międzynarodowy Dzień Dogoterapii

Od trzech lat w naszej szkole obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dogoterapii, który przypada 15 czerwca. Jak co roku dzieci klas pierwszych miały okazję wziąć udział w zajęciach edukacyjnych z psem terapeutą Pysią. Połączenie edukacji i zabawy pozwala dzieciom poszerzyć wiedzę na temat świata zwierząt, rozwija empatię i poczucie odpowiedzialności.

notatkę i zdjęcia nadesłała p. A. Łotysz

miedzynar dzien dogoterapii2018

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii