baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Uroczyste Zakończenie

Roku Szkolnego 2017/2018

Dnia 22.06.2018r. pożegnaliśmy trzecie klasy gimnazjum. Była to niezwykle piękna i podniosła uroczystość. Gratulacje odebrali gimnazjaliści, którzy zdobyli najwyższą średnią w szkole oraz odnieśli największe sukcesy. Były to: Natalia Leszczyńska, która została wyróżniona nagrodą Prezydenta Miasta Stargardu oraz Aleksandra Żółwińska  wielokrotna laureatka nagród ogólnopolskich konkursów literackich. Do Złotej Księgi Wyróżnionych Uczniów zostało wpisanych aż 14 abiturientów. Byli to:
- Mikołaj Wasiuczyński
- Zuzanna Mucha
- Amelia Brzezińska
- Natalia Wiśniewska
- Aleksandra Żółwińska
- Julia Kowalska
- Karolina Kozieł
- Natalia Leszczyńska
- Zuzanna Madziar
- Gracjan Masłowski
- Dominika Obara
- Łukasz Sobański
- Hubert Tomczak
- Gabriela Więckowska
Uhonorowano ich Złotymi Tarczami. Rodzice odebrali listy gratulacyjne z rąk Pani Dyrektor.
W tym roku po raz kolejny odznaczono medalami Przyjaciela Integracji uczniów, którzy ideami naszej szkoły żyli na co dzień. Byli to: Aleksandra Żółwińska, Jakub Zawadzki oraz Eryk Bisak. Dzięki ich postawie uczniowie niepełnosprawni mogli czuć się w pełni wartościowi i godni uwagi. Trzecioklasiści podziękowali nauczycielom i rodzicom, za wartości na których zbudują swoje życie. W programie artystycznym znalazło się też wiele cennych wskazówek dla kończących szkołę. Uroczystość zakończenia roku szkolnego dla klas gimnazjalnych przygotowały pani: Bożena Bedorf oraz Joanna Bochenek.
Uroczysty apel dla klas IV-VI przygotowali uczniowie z klasy VIb pod kierunkiem pań: Justyny Zakrzewskiej oraz Małgorzaty Osiejuk. Poprzez piosenki i wiersze związane z tematyką końca roku szkolnego wprowadzili zgromadzonych gości w wakacyjny nastrój.
W tym dniu swoją uroczystość zakończenia roku szkolnego miały również klasy I-III SP. Uroczysty apel przygotowały klasy IIIc oraz IIIf pod kierunkiem pań: Iwony Harasimowicz, Agnieszki Borowskiej oraz Małgorzaty Gawrysiak. W czasie uroczystości zakończenia roku nie mogło zabraknąć części artystycznej. Dzieci przedstawiły różne sposoby spędzania wakacji. W szczególny sposób zaakcentowane zostało bezpieczeństwo podczas wypoczynku. W tym celu dzieci przypomniały o kilku ważnych zasadach dotyczących bezpiecznych wakacji oraz o telefonach alarmowych.

Wszystkim Uczniom i Rodzicom życzymy bezpiecznych, radosnych i słonecznych wakacji!

apel zakoncz roku szk 2017 18

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii